E-mail Marketing Specialist

Spolupráce: HPP, OSVČ
Místo výkonu: Praha
Smluvní vztah: Full-time

„Jsem kreativní, baví mě vymýšlení kreativního obsahu
a zajímají mě marketingové trendy.“

Pro skupinu vlastních projektů a naše klienty hledáme třeba právě tebe pro vymýšlení zajímavého obsahu pro e-mail marketing. Navíc se budeš podílet na dalších marketingových aktivitách v rámci firemních projektů.

Chceš skloubit své zkušenosti, využít unikátní příležitost něco změnit, být součástí rozvojové firmy a posunout se ve své kariéře? Pak jsi náš člověk.

Hledáme E-mail Marketing Specialist, který/á:

  • ovládá alespoň jeden z nástrojů jako je Ecomail, Mailkit, nebo Targito
  • má skvělou znalost českého pravopisu
  • je kreativní a dokáže vymyslet zajímavý obsah
  • je dobrým týmovým hráčem
  • je zodpovědný, samostatný a rád se učí, zjišťuje si informace a nebojí se zeptat, pokud je nenachází
  • zajímá se i o všeobecné marketingové trendy
  • nebojíš se kouknout i pod pokličku technických věcí

Tvoje náplň práce:

  • vytváření celkové strategie pro email marketing
  • tvorba kreativního obsahu a rozesílání mailingů
  • vyhodnocování výkonnosti e-mailové strategie a reporting výsledků e-mailových kampaní
  • přicházení s novými nápady na zlepšení výkonu a sledování aktuálních trendů v rámci e-mail marketingu
  • spolupráce na přípravě marketingových plánů našich klientů

Na oplátku nabízíme:

  • Finanční ohodnocení které se ti bude 100% líbit.
  • Bezva kolegy(ně), se kterými je radost pracovat a od kterých se můžeš stále něco naučit.
  • Možnost dál se rozvíjet a vzdělávat – vlastní budget na vzdělání.
  • Zajímavé slevy na nákup zboží/služeb od našich partnerů a vlastních e-commerce projektů.
  • Smysluplnou práci v rozvojové společnosti, která kombinuje otevřenou a neformální auru start-upu.
  • Pracoviště dobře dostupné na MHD (Václavská 2073/20)
  • Společné pondělní snídaně, kulturní akce, firemní teambuilding, multisport kartu, aj.

Praktické info o pozici

Typ úvazku:Full-time
Typ smluvního vztahu:HPP, OSVČ
Požadované vzdělání:Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky:Čeština, Angličtina
Zadavatel:Brand Boost Media s.r.o.
Místo pracoviště:Václavská 2073/20 Praha 2 – Nové Město, 120 00

Nástup ihned, určitě se nějak dohodneme, kdyby to nešlo